.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУ СЕТ ХАРБИТ ЕДТ50МЛ+ДЕО 150МЛ+ПОДАРОК ЧОРАПИ

SKU: 35551675
Достапност: На залиха
549 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СЕТ- ПАРФЕМ+ДЕЗОДОРАНС+ПОДАРОК
Парфем: Alcohol Denat., Aqua, Parfum, PPG-20 Methyl Glucose Ether, BHT, Anise Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool. Дезодоранс: Alcohol Denat., Isobutane, Propane, Butane, Isopropyl Palmitate, Parfum, Ethylhexylglycerin, Pentylene Glycol, Triethyl Citrate, BHT, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool
Парфем: 36 месеци од датумот на прозводство Дезодоранс: 48 месеци од датумот на производство
Парфем: Начин на употреба: се прска на кожата од 15-20 см оддалеченост. Само за надворешна употреба. Внимание: запалливо, да не се изложува на топлина и отворен пламен. Дезодоранс: ОПАСНОСТ. Екстремно запалив аеросол. Садот е под притисок: може да се распрсне ако се загрева. Држете го настрана од дофат на деца. Да се чува подалеку од топлина, искри, отворен пламен, топли површини. Не пушете во близина. Не прскајте на отворен пламен и други запаливи извори. Лименката е под притисок: Не ја пробивајте и палете дури и кога е празна.
Сарантис Грција, Мароусси 15125 Атина.
Сарантис Скопје, бул.8-ми Септември 40/2, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*