.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУЧЕН КОЗЈАК ЈОГУРТ 3.2% MM 1Л

SKU: 12700096
Достапност: На залиха
59 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ферментиран млечен производ            

Пастеризирано кравјо млеко, млечно кисели бартерии            

15 дена              

2-8 ℃

БУЧЕН КОЗЈАК

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*