.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУРЕК ВРТЕН СО СИРЕЊЕ

SKU: 05112207
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува бурек од кори со фил од сирење вртен во круг и премачкан со јајце.
Пченично брашно Т400, растително масло, јајца, вода,шеќер Фил: сирење Алергени:глутен, јајце
1 ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*