.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БУРЕК ВОДЕН

SKU: 05112188
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Воден бурек претставува турско бело пециво направено од варени кори со фил од кашкавал ,сирење и магдонос и печен на посебен начин
Пченично брашноТ400,вода,сол,сирење,кашкавал,магдонос растително масло,јајца Алергени:глутен,јајце,млечни протеини
1
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*