.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
35 Поени

БРУМИ ЧОКОЛАДНИ ТОПЧИЊА-КОРНФЛЕКС 500Г

SKU: 05090449
Достапност: На залиха
155 ден 140 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Житни топчиња со вкус на чоколада
Брашно 70%:целосна пченица 45%,ориз,пченка;шеќер,сируп од ченица и јачмен,какао во прав 6,2%,сончогледово масло,сол,ароми,емулгатор:лецитини.Производот може да содржи млеко.
Означен на амбалажата
Да се чува суво и темно место
Лубелла - Полска
Нимекс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*