.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРУМИ ЧОКОЛАДНИ КОЛАЧИ-КОРНФЛЕКС 500Г

SKU: 05090448
Достапност: На залиха
155 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Крцкави житарици со вкус на чоколадо во форма на колачиња
Брашно 70%,пченица,интегрална пченица 25%,пченка; шеќер,сируп од пченичен и јачменов слад,пченичен скроб,какао во прав 1,7%, средство за нараснување:натриумови карбонати, какао во прав со намалени маснотии 0,8%, сол, ароми,масло од репка.
Означен на амбалажата
Да се чува суво и темно место
Лубелла - Полска
Нимекс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*