.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
120 Поени

БРИЛИЈАНТ БЛЕНД МАЛСО ЗА САЛАТИ 2 Л

SKU: 04130232
Достапност: На залиха
429 ден 399 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

БРИЛИЈАНТ МЕШАНО МАСЛО ЗА САЛАТА

60% сончогледово масло и 40% девствено маслиново масло

Рок на употреба: означен на амбалажата

Да се чува во темна и сува просторија на температура од 20 степени.

П.И. ВИТАМИНКА А.Д.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*