.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ ВЦ ГЕЛ ПОРТОКАЛ 700 МЛ

SKU: 31100206
Достапност: На залиха
129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течно средство за тоалет
< 5% нејонски сурфактани /парфеми (Limonene, Linalool)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*