.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БРЕФ БЛУ АКТИВ ХЛОРИНЕ 50ГР.

SKU: 30630389
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тврд блок за освежување на ВЦ школка
>30% ањонски сурфактанти; 5-15% нејонски сурфактанти;<%агенс за избелување на база на хлор; останати состојки-парфеми(limonene,linallol)
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*