.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОЈА ЗА ЈАЈЦЕ ЖОЛТА

SKU: 42110404
Достапност: На залиха
8 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Прехранбена боја
Codium Chloride,Sugar,E102
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*