.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОН АРОМА ГОЛД 100ГР

SKU: 03220177
Достапност: На залиха
175 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ИНСТАНТ ГОЛД - Лиофилизирано растворливо кафе .
100% чисто природно инстант кафе - добиено при сушење со мрзнење.
730 дена
Да се чува на ладно и суво место
Instanta Poland
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*