.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОНДУЕЛЕ БОРАНИЈА 425 ГР

SKU: 09030331
Достапност: На залиха
72 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Зелена сецкана боранија , стерилизиран производ
Зелена боранија , вода , сол.
1460 дена
Да се чува на ладно и суво место
Bonduelle Poland
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*