.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОМБИЦА 150Г

SKU: 05112695
Достапност: На залиха
45 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува замес од пандишпан со чоколадо направен во облик на топка украсена со прелив од карамел ,кикирика и бело чоколадо
Пченично брашно Т-400, шеќер,емулгатор,шлаг пена ,какао,чоколадо. Додатоци: карамел прелив,кикирика,чоколадо Алергени: глутен, кикирика,млеко,јајце
4 дена
На температура0°С -4°С
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*