.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
30 Поени

БОКСЕР ЛОСИОН ПО БРИЧЕЊЕ ПЛАВ 100МЛ.

SKU: 34200010
Достапност: На залиха
122 ден 99 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за после бричењеВода , Алкохол, Парфем, ПЕГ - 40 хидрогенизирано масло , глицерин, Пантенол, Бензофенон-41460 денаДа се чува на суво и темно местоAero-BW PolandНимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*