.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БОКСЕР ЛОСИОН ПО БРИЧЕЊЕ ЗЕЛЕН 100МЛ.

SKU: 34200008
Достапност: На залиха
122 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лосион за после бричењеВода , Алкохол, Парфем, ПЕГ - 40 хидрогенизирано масло , глицерин, Пантенол, Бензофенон-41460 денаДа се чува на суво и темно местоAero-BW PolandНимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ВАНИЛА 175Г

ЛИЕГИТИС ДЕСЕРТ ВАНИЛА 175Г

19 ден
Слика од СУТАШ АЈРАН 300МЛ

СУТАШ АЈРАН 300МЛ

22 ден
Слика од ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

ЛАДНА ВОДА ПРИРОДНА НЕГАЗИРАНА 0,5 Л

18 ден