.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЛОК НОТЕС СО СПИРАЛА 50 ЛИСТОВИ 120*90 ММ.

SKU: 37010588
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

нотес со спирала
хартија,картон,метал
неограничен
да се чува на суво место
Кина
Офис Плус дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*