.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
70 Поени

БЛЕК АП МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ Ф6 150МЛ

SKU: 35530096
Достапност: На залиха
289 ден 265 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МАСЛО ЗА СОНЧАЊЕ

Парафиниум ликвидиум, Октилдодеканол, Изопропил, Децил олеат, Кокоглицериди, Етил хексил метоксицинамат, Бутил метоксидибензоилметан,Феноксиетанол, Етилхексил глицерин, Глицин соја масло, Daucus Carota екстракт, Бета-каротен, Токоферол, Лецитин, Аскробил палмитат, Глицерил стеарат, Глицерил олеат, ЛИмонска киселина, Парфем, Кумарин , Линалоол, Цитронелол, Бензил бензоат, Цинамал алкохол, Цитрал, Цинамал, Хидроксицитронелал

36 месеци од датумот на производство означен на пакувањето (LOT No)

Не го изложувајте производот директно на сонце. Заштитете го со завиткување во крпа или чувајте го под сенка. Доколку производот подолго време бил изложен на толина, може да се чува  во ладилник.

Алкалоид ад Скопје

План плус

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*