.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИФРУИТ ВИШНА 1Л

SKU: 08051258
banner
Достапност: На залиха

0

59 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: БИФРУИТ ВИШНА 1Л
Состав: Негазиран безалкохолен пијалак, произведен од концентриран овошен сок од вишна. Овошна содржина мин. 12%.
Рок на употреба: ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО
Начин на чување: Да не се чува на директна сончева светлина. Да се чува на ладно и суво м есто.
Производител: МЛЕКАРА АД БИТОЛА
Дистрибутер: МЛЕКАРА АД БИТОЛА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*