.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
10 Поени

БИТОЛСКО МЛЕКО 2.8% ММ СО 10 ВИТАМИНИ 2*1 Л

SKU: 11010393
Достапност: На залиха
115 ден 100 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Стерилизирано млеко со додадени витамини

Пастеризирано, краткотрајно стерилизрано, хомогенизирано млеко со  2,8% млечна маст и додаток на витамински премикс.

Рок на употреба: Означен на пакувањето.

На собна температура. По отворањето да се чува на температура од 0ОC до +6ОC  и да се искористи во рок од три дена.

Млекара АД Битола, Ѓурчин Наумов - Пљакот бр. 1, 7000 Битола, Република Северна Македонија.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

КОЖУВЧАНКА ИЗВОРСКА 0.5Л

14 ден
Слика од БИТОЛСКИ ЈОГУРТ 2.8% ММ 1.5Л

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ 2.8% ММ 1.5Л

15 Поени
82 ден 75 ден
Слика од АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

АМСТЕЛ ПРЕМИУМ НЕПОВР. АМБАЛ.0.5Л

6 Поени
58 ден 49 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден