.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
20 Поени

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

SKU: 11010395
Достапност: На залиха
114 ден 105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

59 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден
Слика од ЈАНА 1.5Л

ЈАНА 1.5Л

26 ден
Слика од БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ГУСТ 1.5Л

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ГУСТ 1.5Л

86 ден