.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

БИТОЛСКО МЛЕКО УХТ 3.5%ММ 2*1Л

SKU: 11010394
Достапност: На залиха
115 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Стерилизирано млеко
Пастеризирано, краткотрајно стерилизрано, хомогенизирано млеко со 3,5% млечна маст.
Означен на пакувањето.
На собна температура. По отворањето да се чува на температура од 0ОC до +6ОC и да се искористи во рок од три дена.
Млекара АД Битола, Ѓурчин Наумов - Пљакот бр. 1, 7000 Битола, Република Северна Македонија.
Млекара АД Битола, Ѓурчин Наумов - Пљакот бр. 1, 7000 Битола, Република Северна Македонија.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

69 ден
Слика од ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

ПОРТОКАЛИ КГ (Р)

45 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

27 ден