.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИТОЛСКИ ЈОГУРТ ГУСТ 1.5Л

SKU: 12700313
Достапност: На залиха
86 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЈОГУРТ
ПАСТЕРИЗИРАНО, СТАНДАРДИЗИРАНО МЛЕКО СО 2,8% МЛЕЧНА МАСТ И МЛЕЧЕН ПРОТЕИН ДО 3,4%, И ТЕРМОФИЛНА КУЛТУРА STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS И LACTOBACILUS BULGARICUS.
ОЗНАЧЕН НА ПАКУВАЊЕТО.
НА ТЕМПЕРАТУРА ОД 0ОC ДО +8ОC.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.
МЛЕКАРА АД БИТОЛА, ЃУРЧИН НАУМОВ - ПЉАКОТ БР. 1, 7000 БИТОЛА, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 2,8%ММ 2X1Л

114 ден
Слика од ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

ЗДРАВЈЕ РАДОВО МЛЕКО СО КАПАЧЕ 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од БАНАНИ КГ (Р)

БАНАНИ КГ (Р)

51 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА ГАЗИРАНА 1.5Л

23 ден