.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИСЕРЕН ЖЕЛАТИН СИН

SKU: 42110502
Достапност: На залиха
35 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Желатин во боја
E133,E555,E171,E211,E202,Gelatine
5 години
до 25°CДПТУ Палета 7 дооел
ДПТУ Палета 7 дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*