.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИКЕНС ПИНК ЏИН 0.7Л

SKU: 02700483
banner
Достапност: На залиха

100 МЛ: =129.29ДЕН

905 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Bickens Premium Pink Destilled Gin го комбинира непогрешливиот вкус на Bickens со прекрасниот додаток на природна арома на грејпфрут.
Оваа свежа и оригинална верзија е совршена за бармените кои сакаат да создаваат коктели со вкус на цитрус, без да го изгубат зачинетиот и кадифеен карактер што го издвојува како Bickens
Состав:вода, алкохол, шеќер, природни ароми, боja E129
Рок на употреба:неограничен
Начин на чување:Да се чува на суво место, заштитено од директна сончева светлина
Производител: Davide Campari Milano N.V., Italy
Увозник/Дистрибутер:Пивара Скопје, А.Д

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*