.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БИЗИМ КРЕМ СУПА СО ЗЕЛЕНЧУК 65Г

SKU: 05020234
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =52.31ДЕН

34 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ СУПА
СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК, ОРИЗ ПЧЕНИЧНО БРАШНО , СОЛ, СКРОБ (ПЧЕНКАРЕН), СУШЕН ДОМАТ, ЗАСЛАДУВАЧ НА АРОМА (MONONATRIUM GLUMINAT), ШЕЌЕР, СУШЕН КРОМИД, НАНЕ, РАСИТЕЛНИ МАСТИ, РЕГУЛАТОР НА КИСЕЛОСТ, ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА, АРОМИ, КУМИН, КУРКУМА, ЕКСТРАКТ ОД ПИПЕРКА, МАСЛИНОВО МАСЛО, СУШЕН ЛУКЦРВЕН ПИПЕР
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
УЛКЕР ТУРЦИЈА
УВОЗНИК ДАУТИ КОМЕРЦ АД С. БОЈАНЕ СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*