.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЈК РОЛС МИНИ 80ГР ПИЦА

SKU: 05080649
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Двопек со вкус на пица
Пченично брашно,палмино масло,додаток на јадења со вкус на пица 4% (сушени домати,малтодекстрин,декстроза,сушен кромид,лактоза,(млеко),билки,оригано,сирења во прав (млеко),боја (куркумин),чили пиперки,асло од репка,црвен пипер,масло о дмајоран,ароми),сол,шеќер,квасец,сојино брашно.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво,ладно место подалеку од дирекна сончева светлина.
Романија
Колид Фоодс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*