.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЛЈЕ ВАЈКРЕМ 150Г

SKU: 10300329
Достапност: На залиха
75 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Млечен намаз
Мин. 40% сува материја и мин. 75% млечни масти во сува материја. Состојки: пастеризирана павлака (млеко), путер, одбрано млеко во прав, стабилизатори: Е466, Е412, Е407, морска сол.
6 месеци
од +4°C до +8°C
Belje plus d.o.o, Hrvatska
Колид С Тим Дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*