.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БЕЛУГА ВОДКА 0,7Л

SKU: 02300103
Достапност: На залиха
2445 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

водка
алкохолен дестилат од житарица, 40% алкохол
неограничен
Да се чува на суво и ладно место,заштитено од директна сончева светлина и замрзнување.

АВТ Интернатионал, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*