.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

BELANA KITCHEN ROLLS YELLOW

SKU: 31020141
banner
Достапност: На залиха

0

125 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:КУЈНСКИ БРИСАЧ
Состав:100% целулоза
Рок на употреба:Неограничен
Начин на чување:Да се чува на суво  место
Производител:Belovo paper mill ad,Bugarija
Увозник/Дистрибутер:Гран комерцио, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*