.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
90 Поени

БЕКУТАН МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ СПФ 30 175 МЛ

SKU: 35540330
Достапност: На залиха
392 ден 355 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МЛЕКО ЗА СОНЧАЊЕ

Состав: Вода, Цинк оксид, Коколицериди, Дикаприлил, Дикаприл карбонат, Пропилхептил каприлат, Полиглицерил-2 диполихидрокси-стеарат, Глицерин, ёпоиглицерил-3 диизостеарат, Стеаринска киселина, Токоферил ацетат, Магнезиум сулфат, Феноксиетанол, Триетоксикаприлил силан, Парфем, Olea Europea масло од лушпа, Биаболол, Динатриум EDTA, Етилхексил глицерин, 2-Бромо-нитропропан-1,3-диол, Бензил алкохол,Фернезол, Кумарин, Бензил цинамат

Рок на употреба: 24 месеци

На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца

АЛАЛОИД АД СКОПЈЕ

ПЛАН ПЛУС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*