.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЈАДЕРА

SKU: 05112255
Достапност: На залиха
23 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

претставува ситен десерт од бисквити ,ореви и бело чоколадо
Бисквити, маргарин ,орев,шеќер,арома ванила,какао,чоколадо црно, Чоколадо бело Алергени:глутен, млеко во прав ,орев
15 дена
На температура од 0°C -4°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*