.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАНИЧКА СО СИРЕЊЕ

SKU: 05112197
Достапност: На залиха
65 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува производ од тегнети кори со фил од сирење
Пченично брашно Т-400, растително масло, вода, сол. Фил: Сирење. Алергени:глутен,млечни протеини
1 ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*