.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАМБИ ПЛАЗМА КЕКС 600Г

SKU: 07020268
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =37.33ДЕН

224 ден
Овој производ има минимално количество од 1

БИСКВИТ СО ДОДАДЕНИ ВИТАМИНИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ШЕЌЕР, ПУТЕР , СОИНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА), МЕД, ДЕКСТРОЗА, СУРУТКА ВО ПРАВ, ОБРАНО МЛЕКО ВО ПРАВ, СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ (АМОНИУМ ХИДРОГЕНКАРБОНАТ, ) СОЛ, ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН, ВИТАМИНИ (ВИТАМИН Ц, ВИТАМИН Б6, ТИАМИН, АНТИОКСИДАНТ КАЛИУМ МЕТАБИСУЛФИТ, СРОМА). МОЖЕ ДА СОДРЖИ СЕМЕ ОД СУСАМ.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОНЦЕРН БАМБИ АД ПОЖАРЕВАЦ УЛ ЃУРО ЃАКОВИЃ ББ ПОЖАРЕВАЦ, СРБИЈА
ДПТУ КОЛА ДООЕЛ , КАЧАНИЧКИ ПАТ 254, 1000 СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*