.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАМБИ ЗЛАТЕН ПЕК БИСВИТ 750Г

SKU: 07020283
Достапност: На залиха
85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ПОСЕН БИСКВИТ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО, ШЕЌЕР, ПУТЕР , СОИНО БРАШНО, РАСТИТЕЛНА МАСТ (ПАЛМА), МЕД, ДЕКСТРОЗА, СУРУТКА ВО ПРАВ, ОБРАНО МЛЕКО ВО ПРАВ, СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ (АМОНИУМ ХИДРОГЕНКАРБОНАТ, ) СОЛ, ЕМУЛГАТОР СОЈА ЛЕЦИТИН, ВИТАМИНИ (ВИТАМИН Ц, ВИТАМИН Б6, ТИАМИН, АНТИОКСИДАНТ КАЛИУМ МЕТАБИСУЛФИТ, СРОМА). МОЖЕ ДА СОДРЖИ СЕМЕ ОД СУСАМ.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
КОНЦЕРН БАМБИ АД ПОЖАРЕВАЦ УЛ ЃУРО ЃАКОВИЃ ББ ПОЖАРЕВАЦ, СРБИЈА
ДПТУ КОЛА ДООЕЛ , КАЧАНИЧКИ ПАТ 254, 1000 СКОПЈЕ Р.МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

БИТОЛСКО МЛЕКО 3.2% ММ 1Л

52 ден
Слика од ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

ЖИТО ЛУКС БЕЛО БРАШНО Т-400 ВОДЕНИЧАР 1 КГ

35 ден
Слика од РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

РОТМАНС ДЕМИ СЛИМ СИЛВЕР

95 ден
Слика од ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

ЈУС МБ ШЕЌЕР 900Г

33 ден