.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЛАНТАЈН 0.7Л +2 ЧАШИ

SKU: 02400056
Достапност: На залиха
1085 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

виски
алкохолен дестилат од јачмен, 40% алкох.
неограничен
на суво и темно место
ПернордРикард, Грција
Саманта ДОО, Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

30 ден
Слика од СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО ПЕТ 1.5Л

94 ден
Слика од СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.5Л

СКОПСКО СМУТ ПЕТ 1.5Л

109 ден