.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЛАНС "ПЛУС" ИМУНО ЈОГУРТ 330Г

SKU: 12700361
Достапност: На залиха
28 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ферментиран млечен производ со пробиотски бактерии и додаток на витамини.     

Пастеризирано млеко со 1% млечна маст, инулин, витамински премикс (B6,B12, D3), пробиотски култури Lactobacillus acidophilus и Bifidobacterium animalis subsp.lactis ), термофилни култури Streptococcus thermophilus и Lactobacillus delbruecki subsp. bulgaricus.         

27 дена              

На температура од 0 до 8°С     

АД ИМЛЕК        

Млекара АД Битола, ул. Ѓурчин Наумов Пљакот бр.1, Битола 7000, Република Северна Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*