.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЛАНС "ПЛУС" ИМУНО МЛЕКО УХТ СО ЦИНК 1Л

SKU: 11010404
Достапност: На залиха
62 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

UHT млеко со додаден цинк

Пастеризирано млеко со 2,8% млечна маст, цинк цитрат.
6 месеци
На собна температура. По отворањето да се чува на температура од 0 до 6°С и да се употреби во рок од три дена.
АД ИМЛЕК
Млекара АД Битола, ул. Ѓурчин Наумов Пљакот бр.1, Битола 7000, Република Северна Македонија

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*