.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАКЛАВА ЧОКОЛАДНА КГ

SKU: 05112218
Достапност: На залиха
375 ден

Претставува високо калоричен турски десерт приготвен од кори со какао со фил од ореви и чоколадо виткани во ролат и сечени на парчиња ,печени и попарени со шербет
Пченично брашно Т400, растително масло, јајца, вода,шеќер,какао,термостабило чоколадо Фил: ореви Алергени:глутен, орев, јајце
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*