.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАКЛАВА СО ФСТАК КГ

SKU: 05112259
Достапност: На залиха
800 ден

Претставува високо калоричен турски десерт приготвен од редени кори со фил од фстак , сечени на коцкиа ,печени и попарени со шербет
Пченично брашно тип-400, растително масло, јајца, шеќер ,вода Фил: Алергени: глутен, фстак, јајца
15дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*