.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАКЛАВА ОКО КГ

SKU: 05112203
Достапност: На залиха
375 ден

претставува високо калоричен турски десерт приготвен од кори со фил од ореви виткани во ролат и сечени на парчиња ,печени и попарени со шербет
ПЧченично брашно тип-400, растително масло, јајца, вода,шеќер Фил: ореви Алергени:глутен, орев, јајце
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*