.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАКЛАВА КУСО СЕЦКАНА КГ

SKU: 05112221
Достапност: На залиха
375 ден

Претставува високо калоричен турски десерт приготвен од кори со фил од ореви и сечени на парчиња ,печени и попарени со шербет
Пченично брашно Т400, растително масло, јајца, вода,шеќер Фил: ореви Алергени:глутен, орев, јајце
15 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*