.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАКЕХАУС ГУРАБИЈА 300Г

SKU: 07010204
Достапност: На залиха
79 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Чајно печиво со бадеми
Пченично брашно,палмина маст,шеќер,бадеми 6%,пченкарен скроб,агенси за нараснување:дифосфати,натриум карбонати;арома,емулгатор на киселост:лимоснка киселина;боја:каротени.Може да содржи траги од сусам,млеко и кикирики.
Означен на амбалажата
Да с ечува на суво и ладно место
Дониа дооел
Дониа дооел

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*