.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАЕРЛЕНД ФАРМИ КРЕМ НАМАЗ 200Г

SKU: 10300328
Достапност: На залиха
92 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

кремаст екстрамасен сирен намаз , 70%млечен намаз
пастиризирано млеко,конзервиран калциев сорбат,масти 26гр,јаглехидрати 3гр,белковини 5,4 гр,Сол 0,8гр
170 дена
4-8 степени
Баерланд,Германија
Колид Фудс 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*