.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАГЕТ СРЕДЕН СО СУСАМ 140Г

SKU: 05112216
Достапност: На залиха
17 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Произведен од фино пченично брашно Т500 со висок квалитет. Има румена крцкава кора со сусам на површината и свежа и мека средина, со пријатен мирис и вкус. Се конзумира со сите видови јадења,
Пченично брашно тип-500, сол , квасец,вода, адитив, сусам. Алергени: сусам и глутен
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*