.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

БАГЕТ МАЛ БЕЗ СУСАМ 100Г

SKU: 05990299
Достапност: На залиха
12 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Багет произведен од фино пченично брашно Т500 со висок квалитет. Има румена крцкава кора и свежа и мека средина, со пријатен мирис и вкус. Се конзумира со сите видови јадења,
Пченично брашно Т 500, вода, сол , квасец, адитив, Алергени: глутен
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*