.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
45 Поени

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО С-ВО ЧИСТЕЊЕ ПЈУР ХОМ ЈАБОЛКО 1Л

SKU: 30620444
Достапност: На залиха
156 ден 139 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ajax Pure е повеќенаменско средство за чистење со специјална антибактериска формула. Ajax Pure Home со мирис на цвет од јаболко и есенцијални масла од жалфија, чисти длабински, ги елиминира 99,9% од бактериите и остава освежувачки и долготраен мирис на ароматични билки и цвеќиња
< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, дезинфицијенси, мириси. Биоциден производ, содржи L(+) млечна киселина, CAS 79-33-4, 1,3 гр./100 гр. производ
втиснат на амбалажа
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*