.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО С-ВО ЗА ЧИСТЕЊЕ ХИБИСКУС 1Л.

SKU: 30620442
Достапност: На залиха
156 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Повеќенаменско средство за чистење на сите површини со уникатен мирис, збогатен со екстракти од природни цвеќиња и есенцијални масла. Ослободува континуирано арома на хибискус исполнувајќи го вашиот дом со природна свежина која трае повеќе од 24 часа.
<5% Aнјонски сурфактанти, Нејонски сурфактанти, мириси, Glutaral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Bensyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropyonal.
2 год. од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоив
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*