.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
40 Поени

АЈАКС УНИВЕРЗАЛНО СРЕДСТВО ПЈУР ХОМ БОЗЕЛ 1Л

SKU: 30620445
Достапност: На залиха
156 ден 129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Единствениот препарат што можете да го користите за да исчистите сè. Универзалното средство за чистење Ajax Pure Home Elderflower е во состојба да ве ослободи од нечистотијата и ќе ви стане корисен помошник при секоја домашна обврска. Својства: антибактериски ефект за максимална хигиена ги отстранува најтврдокорните видови нечистотија
< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, дезинфицијенси, мириси. Биоциден производ, содржи млечни киселини,CAS 79-33-4, 3,2 гр./ на 100 гр. производ
втиснат на амбалажа
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Колгејт-Палмоливе
АВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*