.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ПРОТИВ БИГОР СОДА И ЛИМОН ПУМПА 500МЛ

SKU: 31600193
Достапност: На залиха
173 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ajax Boost е повеќенаменско средство за чистење во форма на спреј со специјална формула која комбинира традиционални состојки добро познати по своите својства за чистење со пријатен и освежувачки мирис.Ajax Boost со сода бикарбона обезбедува ултра разградувачко дејство, кристално чиста и интензивна свежина на лимон.< 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, парфем.2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*