.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

АЈАКС ЗА ТОАЛЕТ ПАУЕР СПРЕЈ 500МЛ.

SKU: 30630512
Достапност: На залиха
173 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ajax WC Power спрејот е целосно решение за чистење на тоалетите. Активирањето на 360˚ овозможува прскање наопаку, за да се исчисти одвнатре и однадвор тоалетот (WC школката) за полесно да се достигне до тешко достапни места, вклучително и под работ. Ajax WC Power содржи млечна киселина за да ги елиминира 99,9% од бактериите и за поефикасно дејство на дезинфекција и го отстранува бигорот со помалку напор. < 5% Aнјонски ПАС, Нејонски ПАС, дезинфицијенси, мириси. Биоциден производ, содржи активна супстанција: L (+) млечна киселина 3,2 g / 100g. 2 год. од датумот на производствоДа се чува подалеку од дирекна сончева светлинаКолгејт-ПалмоливеАВТ Интернатионал доо - Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*